World of Tomorrow a hudba nejznámějších DJ světa. Akce v DEPO2015 má za cíl pomáhat

17.06.2024 11:46

Hudba nejznámějších DJ světa bude znít 26. června v Plzni. DEPO2015 bude hostit akci s názvem World of Tomorrow, která se koná s cílem pomoci. Hrát se bude výběr muziky od EDM umělců jako Swedish House Mafia, Martin Garrix, David Guetta, Avicii a další.

concert-768722

"Je to akce, na které se bude hrát hudba nejznámějších DJ světa, jako jsou Avicii, David Guetta, Martin Garrix a další. Bude vytvořena atmosféra podobná festivalům jako Tomorrowlan," vysvětluje pořadatel David Pilík.

World of Tomorrow začne ve 21 hodin a potrvá 6 hodin. Koná se zejména z charitativních důvodů. "Vygenerovaný profit bude věnován nadaci Tim Bergling Foundation, která byla založena na památku slavného DJ Aviciiho, vlastním jménem Tim Bergling, který se v roce 2018 kvůli psychickým problémům zasebevraždil. Nadace si klade za cíl pomáhat mladým lidem s podobnými psychickými problémy," uvádí dále David Pilík.

Vstup bude povolen pouze osobám starším 18let. U vstupu budou kontrolovány občanské průkazy.

První vlna prodeje vstupenek za zvýhodněnou cenu 250 Kč probíhá do 24. 6. do 20:00. "V následující druhé vlně budou vstupenky ke koupi za 300 Kč. Vstupenky na místě budou k dostání za 350 Kč pouze v případě volné kapacity," upřesnil dále pořadatel.

foto: ilustrační Pixabay

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380_
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte_copy