Dynamo převálcovalo Škodovku. O jediný gól Plzně se postaral Zámorský

17.11.2023 18:50

V pátek 17. listopadu se v Plzni odehrálo 19. kolo nejvyšší tuzemské hokejové soutěže. Indiáni na svém ledě hostili pardubické Dynamo.

2023.09.22-18.39.55-100w

První třetina nezačala pro Západočechy nejlépe, hned v první minutě utkání dostal trest 2+2 plzeňský hráč Jan Piskáček za vysokou hůl.  Dynamo přesilovky využilo, mezi betony Hlavaje se trefil Robert Říčka. Hosté se tak hned v úvodu dostali do vedení. Druhý gól Dynama přišel dvě minuty před koncem první třetiny, dvougólový rozdíl zařídil Robert Kousal.

Odpověď plzeňského kádru přišla obratem. Bezprostředně po buly v útočném pásmu se do branky hostů trefil Petr Zámorský a snížil stav utkání na 1:2. 

Pardubičtí znovu odskočili na rozdíl dvou branek v polovině druhé třetiny. Za průběžným výsledkem 1:3 pro Dynamo stojí gól Matěje Pauloviče, který hned po buly umístil puk za záda plzeňského brankáře.

13. minut před koncem utkání Dynamo své vedení ještě navýšilo. O čtvrtý gól Pardubic se v přesilovce postaral Robert Říčka. Svůj hattrick zkompletoval tento hostující útočník o pár minut později, opět v přesilovce.

Pardubickým hokejistům se nedařilo jen v přesilovkách, šestý gól přidal v oslabení Patrik Poulíček. 

Plzeňští nakonec podlehli Dynamu 1:6. 

Foto ilustrační Hynek Sladký

SDÍLEJTE ČLÁNEK
DKlub
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT