Indiáni porazili trojnásobného mistra, berou tři body

27.11.2022 19:31

Plzeň tak po výhře v Hradci Králové a dnes na domácí půdě bere další tři cenné body a je již šestá!

Plzeň_Třinec_271122_HC Škoda

V minulém kole se indiáni popasovali s loňským vítězem základní části, dnes se potkali zase s trojnásobným mistrem. První třetina byla sice úspěšnější pro Třinec, v druhé se Plzni povedlo alespoň vyrovnat na stav 1:1.

Poslední třetina byla tedy rozhodující. A Filip Suchý býl úspěšný, indiáni tak navýšili na 2:1. Necelé dvě minuty před koncem základní hrací doby ještě zkusili Oceláři odvolat gólmana, největší šanci ale zapsala Škoda, když ze středního pásma minul opuštěnou klec Schleiss.

Branky a nahrávky: 40. Schleiss (Hrabík, Mi. Svoboda), 47. Suchý (Holešinský) – 10. Daňo (J. Jeřábek, Marcinko).

Průběh utkání: 0:1, 2:1.