Plzeň nezvládla závěr zápasu se Spartou! Doma prohrála o dvě branky

28.12.2023 20:03

Po vánočních svátcích byl na programu domácí zápas, do Plzně ve čtvrtek 28. prosince přijela Sparta.

HC Škoda Plzeň_hokej_fanoušci_ilustrační_2023_2024 (9)

Plzeň se dostala do vedení ve dvanácté minutě díky trefě Jakuba Poura. Jenže vedení si udržela jen dvě minuty, Sparta využila přesilovku a vyrovnala. Autorem branky byl Aaron Irving. Do kabin se ale nakonec šlo za vedení domácích, na 2:1 zvýšil Zámorský.

Ve druhé třetině sice měly oba týmy šanci, nakonec se ale prostřední dějství hrálo bez branek.

Jenže třetí třetina se Plzni vůbec nevydařila, ztratila vedení a ani jednou neskórovala. Naopak Sparta hned třikrát překonala bránu indiánů. Škodovka nakonec prohrála 2:4, a to i přesto, že ještě šest minut před koncem utkání byla ve vedení. Branky si v poslední třetině připsali Aaron Irving, Filip Chapík a Pavel Kousal.

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha - 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)