Plzeňským házenkářům se Zubří překonat nepodařilo

20.09.2014 19:49

V sobotu 20. září plzeňští házenkáři proti Zubří neuspěli. Zubřané si připisují i ve druhém domácím utkání vítězství a proměňují tak nabitou sportovní halu zpět v nedobytnou pevnost.

foto Hynek Sladký

Celek Zubří patří k tradičním účastníkům nejvyšší házenkářské soutěže a právě tým ze Zlínského kraje se stal v sobotu 20. září soupeřem plzeňského Talentu M.A.T.

Utkání 3. kola extraligy začalo v Gumárny Zubří Aréně v 18 hodin.

"Zubří má kvalitní tým, před sezonou posílili. Na levou spojku se vrátil Hrstka, na pravou Řezníček, z Hranic přišel Šíra a z Kopřivnice Reček. Navíc nás určitě čeká velmi bouřlivé prostředí," očekával před zápasem Michal Tonar.

První poločas se lépe vydařil domácímu celku, po poločase vedlo Zubří 11:6. Zubří před sezónou posílilo a jeho cíl byl jasný – skok tabulkou směrem vzhůru. Svým výkonem i ve druhé půli Zubří dokázalo, že pevnost týmu je zatím skutečně postavená na pevných základech a nedobytná, stav po druhé půli byl 23:18, a tak se mistrovská Plzeň vrací na domácí palubovku bez bodů.

HC Gumárny Zubří - SSK Talent M.A.T. Plzeň 23:18 (11:6)