„Pohyb pomáhá“ aneb s Hankou Kynychovou proti domácímu násilí..

17.03.2016 19:52

Známá cvičitelka přichází s dalším projektem na pomoc druhým. Tour s názvem "Pohyb pomáhá" se věnuje problematice domácího násilí a zavítá i na západ Čech. Přijďte si zacvičit a podpořit dobrou věc!

kynychová 2

Hanka Kynychová je aktivní žena, které není lhostejný osud druhých. Není žádným tajemstvím, že dlouhodobě spolupracuje s českými dětskými domovy v rámci charitativního projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“. Ten v letošním roce oslaví desetileté jubileum.

Nejnovější Hančinou aktivitou je tour s názvem „Pohyb pomáhá". Svou účastí na některé ze zastávek tour podpoříte projekt Policie ČR "Zkus to říct", který se věnuje problematice domácího násilí a násilí páchaného na ženách. Akce startuje 20. března a postupně se uskuteční ve 4 českých městech.

Cvičební tour Hanky Kynychové začíná 20. března 2016 v Praze. První dubnový víkend se přesune do středních a západních Čech - v sobotu 2. dubna jí můžete navštívit v Rakovníku a o den později, 3. dubna v Domažlicích. Poslední zastávkou je 16. dubna Brněnské výstaviště. Program začíná vždy v 9:00, vstup je zdarma a není nutné se na něj předem registrovat.

„Cílem akce je podpořit prevenci a osvětu v oblasti domácího násilí a násilí uplatňovaného na ženách", vysvětluje Hanka Kynychová. „S podporou projektu jsem dlouho neváhala, částečně i proto, že jsem se v jednom ze svých vztahů stala obětí takového násilí. Navíc potkávám spoustu žen, které mají podobné problémy. Věřím, že naše tour pomůže tuto často tabuizovanou problematiku alespoň částečně vyřešit," uzavírá známá cvičitelka.

A co na Vás na její tour čeká? Užijete si aktivní dopoledne plné zdravého životního stylu! Zdarma si zacvičíte právě pod zkušeným vedením Hanky Kynychové. Těšit se můžete na patentované fitness programy Postava snů, Pevný zadek a Břišní pekáč. Kromě pohybových aktivit jsou přichystány zajímavé přednášky, besedy a ochutnávky. Vyzkoušet si můžete i kosmetické poradenství a líčení. O atraktivní ceny si zahrajete v tombole.

Další informace naleznete na: www.kynychova.cz nebo na FB profilu Hanka Kynychová.

Foto: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Blik blik depo
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB Kamiq