QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Pražská Bohemka převálcovala plzeňský INDOSS

18.03.2012 15:01

V předposledním kole Chance futsal ligy se plzeň utkala s třetí pražskou Bohemians. Pražané Plzeň přejeli 11:2. Plzeň do zápasu nevstoupila šťastně a potýkala se s převahou Klokanů.

logo SK Indoss Plzeň

Prohru si z předposledního kola Chance futsal ligy přivezli plzeňští futsalisté SK INDOSS Plzeň. Vysoko je převálcovali Klokani z Bohemians1905. Zápas skončil 11:2!

Úvodní sestavy

Bohemians 1905 Futsal: Vozár (Bellada J.) - Bellada V., Dombi, Koudelka, Junek, Šnídl, Pleyer, Vodecký, Novotný, Štverák

SK Indoss Plzeň: Hajžman (Kolařík) - Kučera, Míka, Koc, Míka D., Gratsch, Holý, Kasýk, Bohm, Havlas

Klokani vlétli do hry lépe a hned zatlačili Plzeň před její branku, kde Západočeši také notnou chvíli schovávali.Skóre otevřeli Klokani hned ve 4. minutě, ale Plzeň hned poté srovnala na 1:1. Na oddech ale nebyl čas, protože Bohemians zvýšila vzápětí v 5. minutě na 2:1. Plzeň se sice srovnala a začala hrozit z brejků, ale Klokani zakontrovali v 10. minutě střelou Pleyera na 3:1.Pak už to šlo s Plzní z kopce, během necelých 4 minut inkasovala další 4 branky. Klokani tak šli do šaten v naprostém klidu.

Bohemians vstoupili do druhého poločasu se dvěma vystřídanými hráči a hned si také zlepšili náladu jednou brankou. Skóre bylo hned během minuty už 8:1! Pak domácí Pražané přidali ještě 3 trefy a bylo hotovo. Plzeň sice snížila o bod, ale jinak spíše už jen odkopávala míč a snažila se nezhoršit už tak ostudné skóre. Zápas nakonec skončil na 11:2.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Blik blik depo
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠODA Plus 3x