20.05.2026 13:05
19.05.2026 18:53
Odpoledne letěl vrtulník do Štěnovic
Chlapce srazilo auto
19.05.2026 9:58
„Totální úlet!" Nová zóna na Americké budí emoce, PMDP v tom problém nevidí
V prvním duelu nové sezóny si Škodovka poradila se Spartou 1:0
Nová sezóna začala velmi stylově! Na západ Čech zamířila pražská Sparta a o vítězi utkání rozhodovaly až samostatné nájezdy.
V prvním přípravném utkání sezóny zvítězila Škodovka nad Spartou 1:0 na samostatné nájezdy! Ve hře totiž branka nepadla, v prodloužení se také nerozhodlo.
Škodovka se dostala v úvodu třetí třetiny do nevýhodné pozice hry ve třech, avšak Spartě se ve dvojnásobné početní výhodě příliš nedařilo a jedinou šancí tak byla rána z první Kemiläinena, jenž ale mířil jen do středu branky.
V dnešní hře rozhodly až samostatné nájezdy a v nich se radoval domácí tým, když se prosadili Tim Söderlund a Petr Hauser, za hosty se prosadil pouze Roman Horák.
Další přátelský duel sehrají Západočeši hned za dva dny v Mladé Boleslavi, příští týden je pak čeká domácí dvojduel s Energií a v odvetě s Bruslaři.
Foto HC Škoda Plzeň

