Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

22.05.2024 20:15

Osobní auto se střetlo s cyklistou v centru Klatov

Záchranná služba transportovala cyklistu do nemocnice se středně těžkým zraněním

Viktorka v Ženevě remizovala. Výsledek je uspokojivý, říká trenér Plzně

08.03.2024 9:17

Branky jsme se v Ženevě nedočkali. Co na utkání řekl trenér Plzně Miroslav Koubek?

FCVP SERV_0324_FCVP

Ve čtvrtek 7. března se FC Viktoria Plzeň představila v úvodním utkání osmifinále Konferenční ligy na půdě Servette Ženeva.

Zápas se po úvodní desetiminutovce proměnil na defenzivní bitvu, kterou doprovázela řada nepřesností na obou stranách. Do kabiny šly oba celky za nerozhodného stavu 0:0. Do velké šance se v druhé půli dostal domácí Stevanović, jeho rána jen o kousek minula branku Viktorky. Poté opět hra jen tak plynula až k bezbrankovému výsledku 0:0.

„V prvním poločase se mi zdálo, že máme defenzivní stránku naprosto pod kontrolou a že se dokážeme prokousávat do šancí. Drobné náznaky proti výtečné defenzivě jsme měli. Ve druhém poločase střídání prospělo více domácím. Nám se vstup úplně nepodařil,“ okomentoval utkání hlavní trenér Viktorie Miroslav Koubek.

Trenér ocenil soupeřův výkon. „Výborně pressovali směrem na naši ofenzivu. V podstatně celoplošně. Ženeva hrála velice agresivně, fyzicky a dynamicky. Jejich výkon musíme ocenit. Stálo nás to mnohé šrámy, dokonce i krvavé. Někdy mi to přišlo až za hranou. Tohle všechno jsme museli ustát.“

Odveta čeká plzeňské fotbalisty ve čtvrtek 14. března na domácí půdě. „Bude to zase možná jen o jedné brance. Těžké to bude. Obranu mají propracovanou a jsou v ní důslední. Nečeká nás lehké utkání,“ konstatoval Koubek.

„Výsledek, který z Ženevy vezeme, je uspokojivý. Teď budeme mít výhodu domácího prostředí my. Doma nás poženou naši fanoušci a věříme, že nám pomohou,“ dodal hlavní trenér.

Foto ilustrační FCVP

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT