Viktorka veze z Jablonce výhru 3:0

16.10.2022 17:58

Viktoria Plzeň ve 12. kole FORTUNA:LIGY zvítězila na půdě Jablonce 3:0 a znovu tak navyšuje svůj náskok v čele tabulky. Zápas se hrál v neděli 16. října.

viktorka jablonec foto fcv

Skóre utkání v Jablonci otevřel Tomáš Chorý. V první půli už další branka nepadlo a po zajímavé první půli se šlo do kabin za stavu 1:0 pro svěřence Michala Bílka.

V druhém poločase měl Jablonec šanci vyrovnat, to se ale nepovedlo a přišel okamžitý trest. Mosquera se na levé straně prodral přes jabloneckou obranu, odcentroval na Chorého a ten svou druhou trefou v utkání poslal Plzeň do dvougólového vedení.

I když mohl Jablonec snížit, nestalo se tak. Naopak hosté přidali ještě v nastaveném čase třetí branku zápasu a potvrdili výhru 3:0.

Sestavy

FK Jablonec

Hanuš – Akpudje, Heidenreich, Souček (55. Sejk) – Krob (75. Černák), Kratochvíl, Houska, Cools – Polidar, Chramosta, Jovovič

FC Viktoria Plzeň

Staněk – Hejda, Pernica, Jemelka – Holík, Kalvach, Čermák (58. Vlkanova), Bucha (88. Ndiaye), Mosquera – Chorý (74. Bassey), Kliment (58. Jirka)

statistiky

Branky: 19. Chorý, 63. Chorý, 90+1. Ndiaye, ŽK: Houska, Heidenreich – Kalvach, Rozhodčí: Klíma – Nádvorník, Machač