13.06.2026 12:33
12.06.2026 17:20
Famrářské trhy na náměstí v sobotu nebudou
12.06.2026 11:30 12.06.2026 15:09
Vážná nehoda v Přešticích
V centru Přeštic došlo k vážné dopravní nehodě a na místě zasahují všechny složky IZS.
Zápas Viktorie vs. Boleslav skončil remízou
V neděli 29. září se Viktoria střetla na domácí půdě s Mladou Boleslaví. Utkání skončilo remízou 1:1.
Ve 20. minutě otevřel skóre Prince Adu, který poprvé vstřelil branku v nejvyšší české fotbalové lize. Boleslavi se podařilo v 43. minutě vyrovnat na 1:1.
Druhý poločas začal faulem hráče Boleslavi na Lukáše Červa. Hlavní rozhodčí nejprve vytáhl žlutou kartu, ale následně šel celou situaci zkontrolovat k monitoru. Nakonec místo žluté karty vytáhl červenou. Mladá Boleslav tak od 51. minuty dohrávala v deseti.
V 85. minutě dostal červenou kartu i Lukáš Červ, oba týmy tak do konce zápasu dohrávaly ve stejném počtu. Utkání skončilo remízou 1:1.
Foto: Hynek Sladký