03.07.2025 16:39
03.07.2025 14:48
Honba za kontrolami začala! Do Ejpovic se sjeli bikeři z celé Evropy - FOTKY
Fotograf QAPu Hynek Sladký byl u toho! Podívejte se do naší fotogalerie.
03.07.2025 13:10
Do části Plzeňského kraje míří silné bouřky, meteorologové vydali výstrahu
Evakuace v průmyslové zóně v Tachově! Začaly hořet koberce v kontejneru - FOTO
V tachovské průmyslové zóně Oldřichov zasahovali odpoledne hasiči. Přes 150 lidí muselo být evakuováno. Zasahovat musela i záchranná služba.
"V průmyslové zóně u Tachova jsme dohašovali kontejner s koberci. 152 lidí se evakuovalo, 2 osoby byly předány ZZS. Požár lokalizovali zaměstnanci. Protože byl kontejner v blízkosti budovy, museli jsme jej odtáhnout do bezpečné vzdálenosti," uvedl k požáru Petr Poncar, mluvčí hasičů.
Celkem tři osoby pořebovaly péči záchranky. "Záchranáři na místě ošetřili celkem tři osoby. Jednoho muže ponechali na místě, ten nevyžadoval transport do zdravotnického zařízení. Dva muže r.1971 a r.1973 transportujeme po nadýchání zplodin z hoření do zdravotnického zařízení k dovyšetření," uvedla mluvčí záchranné služby Andrea Divišová.
foto: HZSPK