QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

03.12.2022 15:19

U Spáleného Poříčí havarovalo osobní vozidlo

Auto skonřilo na střeše, na místě zasahují všechny složky IZS

03.12.2022 9:06

Pozor na silnicích

Nehody se odstraňují na Tachovsku - auto hvarovalo na D5 na km 108 ve směru na Prahu, kamion skončil mimo silnici na sil. 605 u Stříbra

Na řidiče v Malesicích čeká dopravní omezení. Bude trvat měsíc

28.10.2022 11:05

Městský obvod Plzeň 9 - Malesice čeká dopravní omezení. V ulici Chotíkovská se bude rozšiřovat vozovka, z tohoto důvodu bude komunikace svedena do jednoho jízdního pruhu.

4

“Od pondělí 31. října dojde k částečné uzavírce silnice v ulici Chotíkovská, a to cca v úseku 100 metrů od křižovatky s ulicí Ke Kostelu,” informovalo město o uzavírce.

Stavba zahrnuje rozšíření stávající komunikace. Místo by tak mělo být bezpečnější pro všechny účastníky provozu. “V Malesicích v Chotíkovské ulici přistoupí správce komunikace k rozšíření nebezpečně úzké vozovky a k úpravě směrového oblouku na výjezdu z Malesic směrem na Chotíkov,” upřesnil Aleš Tolar, starosta Malesic. 

Provoz bude řízen kyvadlově, zavřený bude i chodník. “Z důvodu stavby bude do 30. listopadu úplně uzavřen přilehlý chodník a provoz na komunikaci bude sveden do jednoho jízdního pruhu a řízen kyvadlově pomocí světelného dopravního značení,” uvedl Aleš Tolar.

 

foto ilustrační, mapa město Plzeň

 
SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Depo 2015
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT