Plzeňské policejní ředitelství nově povede Petr Macháček

14.07.2023 14:14

Současný ředitel Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje Jaroslav Vild ukončí po 32 letech na vlastní žádost služební poměr. Stane se tak k 15. červenci 2023 a při této příležitosti mu policejní prezident Martin Vondrášek udělil čestný kord jako poděkování za dlouholetou výbornou službu.

Nový ředitel Krajského řed. policie Pl. kraje_Petr Macháček_pčr

Na uvolněné místo krajského ředitele byl na základě vlastní žádosti policejním prezidentem ustanoven dosavadní ředitel Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje Petr Macháček s očekávaným nástupem ke dni 16. červenci 2023.

„Jsem přesvědčen, že se pan generál Macháček svými zkušenostmi a znalostmi, které získal při svém 6letém působení na pozici ředitele Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje, uplatní také v kraji Plzeňském a osobně se těším především na jeho práci v oblasti automatizace analytických činností, ze které již nyní těží celá Policie ČR. Jeho více než 24letá policejní kariéra je charakteristická mimořádnou pílí, empatií a schopností přizpůsobit se aktuálním trendům, což jsou přesně ty vlastnosti, které od krajského ředitele očekávám,“ uvedl policejní prezident Martin Vondrášek.

Foto PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT