25.06.2026 10:49
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY
25.06.2026 9:01
Těšíte se na Mamma Mia!? Podívejte se na FOTKY z generálky!
24.06.2026 11:18
Pozor! Přichází vlna extrémních veder
Na Plzeňsku platí výstraha, teploty mohou atakovat až 40 °C! Více info v článku...
Před zápasem odvedli policisté 13 fanoušků
19.05.2010 7:22
Celkem třináct fotbalových fanoušků skončilo na policejní služebně v Praze.
Fandové se do sebe pustili ještě před začátkem finulového zápasu Ondrášovka Cupu, ve kterém se Plzeň utkala s Jabloncem. Protože rozběsnění fanoušci nedbali výzev policistů, aby zanechali protiprávního jednání, odvedla je hlídka na služebnu. Zatím není jasné, zda se jednalo o fanoušky konkurenčních týmů, nebo jediného celku, a kterého.