11.11.2025 14:42
11.11.2025 12:15
Svatý Martin dorazil na náměstí Republiky. Plzeňané ho přivítali s nadšením - FOTKY
QAP byl u toho, podívejte se na FOTKY!
10.11.2025 14:36
Fanoušci Slavie po sobě v Plzni zanechali spoušť. Klub sčítá škody
Skvělá zpráva! Pohřešovaný senior z Klatovska byl nalezen
Dne 6. června 2024 bylo vyhlášeno celostátní pátrání s příznakem Senior v ohrožení po pohřešovaném šestaosmdesátiletém muži. V odpoledních hodinách přišla dobrá zpráva, seniora se podařilo najít.
"Muž včerejšího dne v osm hodin ráno odjel autobusem z obce Sušice do obce Prášily, kde jezdil na svém jízdním kole, které si s sebou autobusem přivezl. To byla jeho běžná činnost a domů se měl vrátit okolo 17. hodiny. To se však nestalo, pohřešovaný se do současné doby domů nevrátil a jeho mobilní telefon je nedostupný," uvedla mluvčí policie.
Policie se obrací na veřejnost, pokud by pohřešovaného někdo spatřil nebo ví, kde se nachází či pohybuje, aby své informace předal policistům na tísňové lince policie 158.
AKTUALIZACE:
"Pohřešovaný senior byl právě nalezen u obce Prášily. Je při vědomí, nezraněný, jenom vyčerpaný. Děkujeme všem za spolupráci," uvedla mluvčí policie.
Foto ilustrační
