Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

29.05.2024 20:44

Vážná dopravní nehoda u obce Holovousy na severním Plzeňsku

Na místo letěl vrtulník! Zasahují všechny složky IZS

V Sokolovské ulici v Plzni hořelo. Dva policisté se při zásahu nadýchali kouře - FOTKY

18.05.2023 8:45     19.05.2023 9:30

Ve čtvrtek 18. května došlo v ranních hodinách k rozsáhlému požáru bytu v Sokolovské ulici v Plzni. Dva policisté se při zásahu nadýchali kouře.

požár bytu Sokolovská_0523_PČR (4)
požár bytu Sokolovská_0523_PČR (4)požár bytu Sokolovská_0523_PČR (2)požár bytu Sokolovská_0523_PČR (5)požár bytu Sokolovská_0523_PČR (3)požár bytu Sokolovská_0523_PČR (1)

Krátce po osmé hodině ráno byl ohlášen požár bytu v Sokolovské ulici v Plzni. Na místo okamžitě vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. "První k bytovému domu dorazili policisté z oddělení hlídkové služby a policisté z obvodního oddělení Lochotín. Ti neváhali a z velmi zakouřeného domu začali evakuovat jeho obyvatele. Mezitím se na místo dostavili hasiči, kterým se podařilo požár lokalizovat a zlikvidovat," popsala událost Michaela Raindlová, mluvčí policie.

Z místa byly hlášeny dvě zraněné osoby. Jednalo se o zasahující policisty. "Během prvotního zásahu se dva policisté nadýchali kouře a oba proto byli následně předáni do péče záchranářů. K dalšímu zranění, díky včasnému zásahu policistů, naštěstí nedošlo," upřesnila mluvčí s tím, že oba policisté jsou v pořádku a po chvíli se mohli vrátit zpět do služby.

Dle prvotních zjištění byla příčinou požáru technická závada.

Foto PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Auto CB DACIA Duster
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství