InterCora oslavila 30 let od založení firmy!

10.11.2023 10:43

Česko – bavorská společnost InterCora oslavila ve čtvrtek, 9. listopadu třicáté výročí od svého založení.

Otevření OC Alice Skvrnany _foto QAP (49)

Oslavy tohoto úctyhodného výročí začaly v 10 hodin slavnostním otevřením nového obchodního centra ALICE v Plzni na Skvrňanech. Nové obchodní centrum, které splňuje všechna přísná ekologická nařízení, nahradilo dosluhující obchodní centrum postavené v 80. letech minulého století. Fotky a reportáž ze slavnostního otevření najdete ZDE.

Slavnostní program pokračoval odbornou konferencí v hotelu Vienna House Easy Plzeň pod záštitou primátora města Plzně, Mgr. Romana Zarzyckého na téma: Proměna obchodníka v době datové. Na konferenci vystoupol například Ing. Miroslav Singer, Ph.D., hlavní ekonom Generali CEE Holding a bývalý guvernér České národní banky nebo Jan Kubíček, předseda výkonného výboru, Asociace nákupních center ČR z.s.

InterCora je Česko – bavorská developerská skupina.

Na českém trhu podniká od roku 1993. Staví a pronajímá komerční nemovitosti pro maloobchod. Od svého založení postavila přes 300 obchodních center s celkovou výměrou přes 2 miliony metrů čtverečních. Společnost InterCora založili společníci Dr. Günther Zembsch a Ing. Ivan Hlaváček. Za úspěchem firmy stojí velké pracovní nasazení a zkušenosti jejích zakladatelů. Dr. Günther Zembsch se v oblasti developmentu pohybuje už přes 40 let, je analytik, stratég a vizionář, který vytváří nové koncepce. Ing. Ivan Hlaváček má na starosti řízení firmy, koordinaci a realizaci projektů.

Ve večerních hodinách se do modro-bílo-černé barvy, které reprezentují společnost InterCora od svého vzniku, zahalila Nová scéna Divadla Josefa Kajetána Tyla. Představení muzikálu Candide od světoznámého skladatele Leonarda Bernsteina zahájil zdravicí ministr kultury ČR a bývalý primátor města Plzně, Mgr. Martin Baxa.

„Rádi bychom z tohoto místa poděkovali všem, kteří se na úspěchu naší firmy podíleli. Za úspěchem stojí zejména odhodlání uspět, píle a preciznost našich zaměstnanců, dobrá spolupráce s obchodními partnery a korektní vztahy s městskými samosprávami,“ shodli se během slavnostního dne Dr. Günther Zembsch a Ing. Ivan Hlaváček, majitelé skupiny InterCora.

foto: QAP.cz

SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Techmania Lunární léto
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT