QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Policie hledá dalšího muže, který utekl ze zdravotnického zařízení

17.10.2022 9:10

Za zdravotnického zařízení na jižním Plzeňsku unikl v posledních dnech již druhý muž. Policie stále pátrá po Jiřím Paulovi, den po něm utekl i Tomáš Ambrož.

Ambrož Tomáš1

„Hledaný dne 13. října 2022 v době od 18:30 hodin do 19:00 hodin utekl ze zdravotnického zařízení na jižním Plzeňsku, kde má soudem nařízené ochranné ústavní léčení. Muž se do současné doby nevrátil a ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Hledaný neužívá žádné léky, bez kterých by byl ohrožen na životě a mohl by se pohybovat i v Jihočeském kraji,“ uvedla Eva Červenková, mluvčí policie.

Muž je vysoký 185 cm, střední postavy, má oválný, hnědé řídké vlasy po ramena, modré oči a nosí bradku s knírkem. Na sobě by měl mít černé tepláky, černou mikinu a černou kšiltovku. Muž má malé tetování nezjištěného motivu na levém předloktí a mateřská znaménka pod a vedle pravého oka.

 

AMBROŽ TOMÁŠ

Datum narození 27.5.1982

Pátrání vyhlášeno 13.10.2022

Bydliště - okres ŠUMPERK

Nebezpečný ANO

Ozbrojen NE

Nakažlivá nemoc NE

Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 185 až 186 cm

Zdánlivé stáří 38 až 42 let


Popis osoby

POSTAVA střední

BARVA VLASŮ hnědé

BARVA VOUSŮ hnědé STŘIH VOUSŮ knír STŘIH VOUSŮ bradka

BARVA OČÍ modrá

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledané osoby, aby neprodleně podali zprávu na jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.
 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT