Plzeňský Indoss Pardubice nepřekonal

02.02.2013 11:07

Páteční zápas hráčů SK Indoss Plzeň proti hostům z Pardubic nedopadl podle hráčských představ. Pardubice domácí přehrály a domů si vezou vybojované body.

logo SK Indoss Plzeň

Stejně jako plzeňským basketbalistům se v pátek 1. února na domácí půdě nedařilo ani plzeňským futsalistům. Doma tentokrát přivítali soupeře z Pardubic.

Hráči SK Indoss Plzeň mají vůbec smolou sérii, v posledních zápasech se jim vůbec nedařilo a balancují na hranici sestupu.

Pardubice jsou na tom dost podobně, poslední zápasy pro ně také nebyly příliš šťastné, k překvapení všech však dokázaly získat body na půdě velmi silného Tanga a Plzeň v pátečním zápase také přehrály.

První poločas odhalil silnějšího soupeře, pardubický Torf. Ten se dokázal v Plzni prosadit poctivou defenzivou a nekompromisními brejky a nahazovanými míči. Poločas skončil za stavu 1:3.

Druhá půle žádnou změnu nepřinesla, oba celky se dokázaly prosadit dvakrát, a tak konečné skóre 3:5 přisoudilo tentokrát zasloužené body hostům z Pardubic.

K Indoss Plzeň - Torf Pardubice 3:5 (1:3)