11.08.2025 15:10
11.08.2025 14:47
Zápas Viktorky s Glasgow Rangers přinese do Plzně přísná policejní opatření
11.08.2025 13:15 11.08.2025 14:00
Pozor na dopravní nehodu u Všerub - FOTKY
Složky IZS zasahují na komunikaci 20/I v úseku od Nové Hospody ke křižovatce na Hunčice. Komunikace je uzavřena.
Dva celostátně hledané muže našli za dvanáct hodin strážníci v Plzni
Ve středu 27. listopadu se strážníkům Městské policie Plzeň podařilo předat státní policii dva celostátně hledané muže, a to za pouhých dvanáct hodin.

Dva celostátně hledané se během středy podařilo najít strážníkům z Bor v Plzni. “Prvním byl krátce po středeční půlnoci 36letý muž, který přijel hlídce před nos na kole po chodníku v ulici Samaritská. Hlídku se snažil obejít starým trikem „nemám doklady, ale nadiktuji vám cizí totožnost,” uvedla Tereza Schliková, mluvčí městské policie a dodala, že si muž už nedomyslel datum narození, který nesedělo o 10 let.
Dalšího hledaného 42letého muže si hlídka všimla v trojici osob, ke kterým vyjížděli na oznámění. “Muž se hlídky stranil, díval se do země a přes obličej měl omotaný šátek. V hlídce vzbudil podezření, zda-li není v pátrání, a také že ano” řekla mluvčí.
Doplnila ještě, že 42letý muž je v hledáčku policie z důvodu nástupu do výkonu trestu, hlídka mu tak neplánovaně přerušila pobyt na svobodě.
Foto: Městská policie Plzeň