Plzeňská policie hledá muže, který seděl na spřáhle vlaku. Poznáte ho?

03.07.2024 13:32

Policisté se obracejí na veřejnost. Při objasňování případu výtržnictví získali kamerový záznam, ze kterého pořídili fotografie muže, který seděl na spřáhle vlaku. Víte kdo to je? Obraťte se na policii.

pátrání po muži na spřáhle_0724_PČR (1)
pátrání po muži na spřáhle_0724_PČR (1)pátrání po muži na spřáhle_0724_PČR (3)pátrání po muži na spřáhle_0724_PČR (2)pátrání po muži na spřáhle_0724_PČR (4)pátrání po muži na spřáhle_0724_PČR (5)

Dne 11. června 2024 v půl deváté večer vylezl ve vlakové zastávce neznámý muž na spřáhlo vlaku jedoucího na železniční trati mezi obcemi Nezvěstice a Zdemyslice na Plzeňsku a vezl se na něm. Strojvedoucí si muže všiml a vlak zastavil.

"Muž ze spřáhla slezl a pokračoval pěšky po kolejích před vlakem, čímž vlak zdržel a po chvíli kolejiště opustil. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a stále po totožnosti muže, jehož fotografie mají nyní z kamerového záznamu k dispozici, pátrají," uvedla mluvčí policie.

Fotografie nejsou příliš kvalitní, ale i přesto by mladého muže ve věku 30 až 40 let, štíhlé postavy, světlé pleti, který má nakrátko střižené tmavé vlasy a na sobě bílé tričko, modré džíny a bílé sportovní boty, mohl někdo poznat.

Policisté žádají občany, kteří by jej poznali a mohli by podat relevantní informace, aby je sdělili policistům na lince 158 případně na nejbližší oddělení policie České republiky.

Foto PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Techmania Lunární léto
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT