17.11.2025 15:21
Nehoda se odstraňuje na I/27 v Alžbětíně.
Další nehoda je v Lidické ulici v Dobřanech.
17.11.2025 15:21
Další nehoda je v Lidické ulici v Dobřanech.
17.11.2025 15:13
Kácení a převoz vánočního stromu přinese komplikace pro řidiče
17.11.2025 9:34 17.11.2025 12:27
Policie od nedělního rána šetří incident, ke kterému došlo v jednom z domů na Mikulášském náměstí. Hádka v jednom z bytů skončila střelbou.
K incidentu na Mikulášswkém vyjížděli policisté a také záchranáři v neděli v ranních hodinách. Po potyčce skončil jeden muž v péči záchranky.
"Podle zatím zjištěných skutečnosti zde v jednom bytě došlo k hádce mezi mužem a ženou. Tu slyšel soused, který zaklepal na jejich dveře a když mu bylo otevřeno, lekl se a vystřelil z plynové pistole. Náslešdně došlo k fyzické potyčce mezi muži. Mladsi z mužů byl převezen do nemocnice," řekla k události mluvčí policie Pavla Burešová s tím, že zranění utrpěl soused, který zareagoval na hádku. Policie u obou mužů provedla dechové zkoušky. Oba byli pod vlivem alkoholu.
Zranění naštěstí nebyla vážná. "Transportovali jsme muže, ročník 1993, s lehkým zraněním k ošetřeni do FN Plzeň," doplnila mluvčí záchranky Mária Svobodová.
Případem se nadále policie zabývá.
FOTO: ilustrační