03.07.2025 16:39
03.07.2025 14:48
Honba za kontrolami začala! Do Ejpovic se sjeli bikeři z celé Evropy - FOTKY
Fotograf QAPu Hynek Sladký byl u toho! Podívejte se do naší fotogalerie.
03.07.2025 13:10
Do části Plzeňského kraje míří silné bouřky, meteorologové vydali výstrahu
Senior z Plzně trpící alzheimerovou chorobou byl NALEZEN!!!
Senior byl v sobotu dopoledne nalezen v Plzni u Ježíška strážníky z Městské policie v Plzni. Muž byl předán k vyšetření zdravotnické záchranné službě.

Policie pátrala po muži z Plzně, který byl naposledy spatřen v pátek v Částkově ulici v obchodě Penny, kde nakupoval se svou manželkou. Prodejnu bez upozornění opustil.
"Pohřešovaný byl naposledy viděn dnešního dne v 13.30 hodin. Na sobě měl černou mikinu, zelené kalhoty. Pohřešovaný senior je vysoký 190cm, má šedivé vousy. Policisté provedli prověrky v místě o okolí, kde byl muž naposledy spatřen (supermarket) a na dalších místech, ty však skončily s negativním výsledkem," popisuje mluvčí policie Hana Kroftová.
Pátrání je tedy zatím bezvýsledné. Policie se obrací na veřejnost a shání svědky. Volat mohou rovnou na linku tísňového volání 158.
FOTO: Policie ČR