05.04.2026 8:50
Hasiči zasahovali kolem čtvrté hodiny ráno u požáru na severním Plzeňsku
Hořelo v obci Hvozd
05.04.2026 8:50
Hořelo v obci Hvozd
04.04.2026 20:02
Viktorka ztratila zápas v samotném závěru, kdy inkasovala druhý gól. FC VIktoria Plzeň - FK Teplice 2:2.
04.04.2026 15:06
Kontroly probíhaly v Plzni na nádraží i v centru města
Během sobotního dopoledne se v Plzeňském kraji stalo už několik nehod. Dopravní nehody se aktuálně odstraňují na třech místech v regionu. Namrzlé silnice způsobují řidičům problémy.
Kolem půl deváté havarovalo auto na silnici 234 u obce Lhota pod Radčem na Roycansku. Havárie se stala v první levotočivé zatáčce za obcí Lhota pod Radčem ve směru na Skomelno, vozidlo skončilo na střeše.
Další nehoda se odstraňuje na Klatovsku, a to u obce Janovice nad Úhlavou. Kolem půl jedenácté se střetla dvě vozidla za Janovicemi nad Úhlavou ve směru na Nýrsko u firmy Internel. Nehoda je naštěstí bez zranění.
Nehoda na Tachovsku mezi obcemi Částkov a Velký Rapotín si ale vyžádala zranění. Po desáté hodině se zde střetla dvě auta. Na místě je policie a záchranná služba.
Ani sobotní odpoledne není bez nehod. Po 13. hodině narazilo osobní auto do stromu u obce Sirá na Rokycansku. Další havárie osobního auta se odstraňuje před dálničním podjezdem ve směru od Rokycan. Dvě auta se střetla na Klatovsku o obce Čínov.
ilustrační foto: QAP.cz - Pavel Němeček