17.09.2025 11:05
16.09.2025 19:01
V Kopeckého sadech v Plzni si můžete prohlédnout zajímavou výstavu
16.09.2025 13:41
Centrum Plzně se mění. Stavba Paláce Anglické nábřeží je v plném proudu - FOTKY, VIZUALIZACE
Sražený cyklista se neudržel a probodl ženě pneumatiku
Policie se zabývá nehodou, při které auto srazilo cyklistu v Plzni v Samaritské ulici. Sražený cyklista se po střetu neudržel a probodl řidičce pneumatiku u auta.

"Včera před osmou hodinou ranní došlo k dopravní nehodě v Samaritské ulici, kde jednašedesátiletá žena srazila dvaadvacetiletého cyklistu. Hlídka strážníků, která byla na místě přivolala k nehodě ZZSPK a PČR," uvedla Veronika Kuchynková z Mětské policie Plzeň.
Mladý cyklista sdělil, že má jen lehce sedřenou ruku a nohu. "Dále uvedl že jej řidička srazila a on se neudržel a probodnul kolo na jejím vozidle. Tvrzení řidičky bylo opačné. Ta uvedla, že do ní muž na kole najel z boku a poté ji propíchl nožem levé přední kolo," dodala Kuchynková.
K hlídce se na místě přihlásil řidič autobusu MHD s informací, že má celou událost natočenou a záznam bude k dispozici na dispečinku PMDP. Dechová zkouška na alkohol byla u obou účastníků nehody negativní. Celá záležitost je nyní v šetření PČR – Dopravního inspektorátu.