Dobrá zpráva pro fanoušky indiánů! Parkovat můžete před utkáním zdarma nedaleko stadionu

14.09.2023 13:49

Chystáte se na domácí utkání HC Škoda Plzeň a nemáte kde zaparkovat? Pak pro vás máme dobrou zprávu. HC Škoda Plzeň ve spolupráci s DEPO2015 připravil parkování zdarma!

stadion HC Škoda Plzeň ilustrační

HC Škoda Plzeň hned v úvodu nové hokejové sezóny bude hostit Třinec. Utkání se odehraje dnes, tedy ve čtvrtek 14. září od 17:30. S parkováním před stadionem si už hlavu lámat nemusíte. Pohodlně zaparkujete v areálu DEPO2015.

„Vždy 90 minut před utkáním do 23:00 bude našim fanouškům k dispozici parkování v DEPO2015 přes vjezd z Presslovy ulice. Do jedenácté hodiny večerní bude nutné si auta odparkovat, pak se areál uzamkne,“ uvádí HC Škoda Plzeň.

Ti co jedou na utkání MHD, mohou využít dopravy zdarma. „I pro tuto sezónu jsme se domluvili rovněž na spolupráci s Plzeňskými městskými dopravními podniky a vstupenka, ať už jednorázová, nebo celosezónní permanentka, bude sloužit jako jízdenka pro vozy MHD vždy 90 minut před zápasem našich indiánů na domácím ledě a 120 minut po jeho skončení,“ řekl předseda představenstva HC Škoda Plzeň Jan Šmucler.

Foto ilustrační HC Škoda Plzeň

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT