QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Fanoušci Záhřebu mají vstup na stadion zakázaný. Kdo je nahradí?

07.11.2023 18:50

Viktoria Plzeň využila možnosti zaplnit sektor hostujících fanoušků, kteří mají vstup na stadion zakázaný, a pozvala na fotbal mladé fotbalistky a fotbalisty z klubů celého Plzeňské kraje.

Fanoušci Viktorky_foto FCVP

Fanoušci Dinama Záhřeb mají z disciplinárních důvodů svůj sektor na venkovních zápasech uzavřený. Viktoria Plzeň se tak se souhlasem UEFA rozhodla, že tato místa nabídne zdarma mládežníkům z klubů celého Plzeňského kraje. „Zájem ze strany klubů byl opravdu velký, což nás velmi těší. Jsem rád, že jsme tuto možnost využili a můžeme mladým hráčům a hráčkám nabídnout, aby mohli zažít skvělou atmosféru velkého evropského zápasu přímo na stadionu. Věřím, že to pro ně může být obrovská motivace do další práce, aby se neustále zlepšovali, pracovali na sobě a jednou třeba oblékli viktoriánský dres stejně jako se to podařilo například Pavlu Šulcovi, Robinu Hranáčovi či naposledy Viktoru Baierovi. I oni pochází z regionu a splnili si tak svůj velký sen,“ řekl generální ředitel klubu Adolf Šádek.

V zápase s Dinamem Záhřeb budou fandit mládežníci například z FK Horažďovice, Slovanu Blatnice, SK Bolešiny, TJ Klášter, SK Nalžovské Hory, SK Horní Bříza, TJ Sokol Merklín a další.

Foto FCVP

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380_
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte_copy