Futsalisté plzeňského Indossu porazili Kladno

30.09.2011 22:05

Hráči SK Indoss Plzeň se v pátek 30. září utkali na domácí půdě v rámci 3. kola Futsal ligy s týmem z Kladna, který porazili 3:1!

logo SK Indoss Plzeň

Plzeňští futsalisté slavili vítězství i ve třetím kole letošní Futsal ligy, ve kterém se v pátek 30. září utkali s týmem SAT-AN fight club Kladno.

SK Indoss Plzeň - SAT-AN fight club Kladno  3:1 (2:1)

Do vedení se domácí dostali v 10:02 brankou Tomáše Vnuka. Kladno zareagovalo o necelé čtyři minuty později, kdy srovnal Petr Šnídl. Ještě před koncem prvního poločasu ale opět zabodovala Plzeň a především Tomáš Peteřík. V poločase tak domácí SK Indoss Plzeň vedl 2:1.

Ve druhé části zápasu se hrálo dlouho bez gólu, za to se objevila červená karta pro Kolaříka. Ve 36. minutě se ještě povedlo Michalu Holému zvýšit náskok Plzně na 3:1, což byl také konečný stav utkání.