25.06.2026 12:00
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY
25.06.2026 10:49
Revoluce ve zdravotnictví! Plzeňský kraj spustil online pohotovost zdarma
25.06.2026 9:01
Těšíte se na Mamma Mia!? Podívejte se na FOTKY z generálky!
koncert (05.06.2020 09:50:00)
05.06.2020 9:50
Na první autokoncert vyrazili hudební fanoušci v Plzni. V DEPO 2015 zahrála kapela Wohnout. Navíc se jednalo první větší živé vystoupení po dlouhé koronavirové pauze v západočeské metropoli. Více informací a fotoreport přinášíme zde.