Nehody napříč regionem. V Úhercích došlo ke srážce motorky a cyklistky

12.08.2023 11:28     12.08.2023 13:00

Záchranné složky zasahují v sobotu 12. srpna v dopoledních hodinách napříč Plzeňským krajem. Aktuálně u nehody v Úhercích

5

"Po desáté hodině došlo na silnici 180 u obce Úherce na severním Plzeňsku k dopravní nehodě motorky a cyklisty. Na místě zasahují všechny záchranné složky," potvrdil mluvčí záchranné služby Vítězslav Sladký.

Cyklistka vjela motorkáři do cesty. "Cyklistka ročník 1948 jela po silnici II/180 ve směru od obce Zbůch na obec Nýřany a při odbočování na obec Úherce nedala přednost motorce , kterou řídil muž ročník 1979. U řidiče motorky byla na místě provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. U cyklistky byl nařízen odběr krve, vzhledem ke způsobenému zranění," okomentovala Michaela Raindlová, mluvčí policie.

"Záchranná služba transportovala cyklistku ročník 1948 po ošetření se středně těžkým zraněním a lehčí poruchou vědomí na urgentní příjem FN Plzeň," doplnil Vítězslav Sladký.

V 10:35 došlo na silnici 27 u obce Dolní Lukavice na jižním Plzeňsku k dopravní nehodě čtyř vozidel. Nehoda se obešla bez vážných zranění. Záchranná služba zasahuje i u obce Holýšov. Zde došlo ke střetu motorky a stojícího osobního vozidla. 

Od desáté hodiny zasahují také záchranné složky v ulici 5. května v obci Klatovy. Došlo zde k dopravní nehodě osobního vozidla a chodce.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT