QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Osobní auto skončilo ve stromu, řidička je vážně zraněná - FOTO

24.07.2023 10:03

Na Tachovsku u obce Bonětice havarovala v brzkých ranních hodinách řidička s osobním vozem. Auto skončilo ve stromu, řidička utrpěla vážná zranění. 

bonetice nehoda
bonetice nehodabonetice nehoda1

Na místě zasahovali hasiči a další složky IZS. "Jednu osobu jsme dostali z vozidla bez pomoci hydraulických nástrojů a předali ji ZZS. V průběhu nakládání na odtah unikly z vozidla provozní kapaliny a tak jsme se na místo vrátili únik zlikvidovat," uvedl Petr Poncar, mluvčí HZS PK.

"Záchranáři na místě ošetřili ženu ročník 1964, byla se středně těžkými zraněními při vědomí transportována na akutní příjem FN Plzeň - Lochotín," upřesnila mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

Jak k nehodě došlo, popsala mluvčí policie. "Dne 24. července ve 4:30 došlo na sil. č. II/200 k dopravní nehodě. Řidička (r. 1964) vozidla Škoda Fabia jedoucí ve směru jízdy k obci Bonětice po projetí pravotočivé zatáčky dostala smyk a sjela vlevo mimo komunikaci, kde čelně narazila do stromu. Dechová zkouška byla negativní, ve vozidle cestovala sama," uvedla Iva Vršecká.

foto: HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
DKlub
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT