QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Parkujte v okrajových částech Plzně! Radí policie fanouškům před dnešním fotbalovým utkáním

21.09.2023 14:04

Policie v Plzni bude z důvodu dnešního fotbalového utkání mezi domácím týmem FC Viktoria Plzeň a FC Ballkani v pohotovosti.

2023.08.31-20.40.58-277w

Ve čtvrtek 21. září vstoupí v devět hodin večer FC Viktoria Plzeň do skupinové fáze Evropské konferenční ligy. Na domácím stadionu ve Štruncových sadech plzeňští fotbalisté vyzvou kosovský kádr FC Ballkani.

„Chceme tímto upozornit všechny fanoušky, že od 19:00 hodin bude uzavřena Pivovarská lávka a zároveň omezen pohyb osob u fotbalového stadionu, kdy ho nebude možné obcházet kolem dokola,“ uvádí mluvčí policie Ondřej Hodan.

„Žádáme všechny návštěvníky utkání, aby parkovali svá vozidla v okrajových částech města a co nejvíce využívali městskou hromadnou dopravu. V případě, že byste potřebovali naši pomoc, obraťte se na hlídkující policisty nebo volejte na linku 158,“ dodává.

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy v 19:30. Otevřeny budou všechny vstupy kromě vstupu H na Rodinnou tribunu, který se pro evropské duely nevyužívá.

Skalní fanoušci Viktorie půjdou na stadion společným pochodem z náměstí Republiky. „Po kladných ohlasech na pochod před zápasem s Tobolem jsme se rozhodli na všechny 3 domácí utkání EKL uspořádat "corteo". Sraz bude u Andělíčka, a to v 19:30. Odchod z náměstí Republiky je naplánován na 20. hodinu. Trasa zůstává stejná. Jediné co se mění, je dresscode. Na všechny utkání v Evropě bude dresscode černý," uvádí Sektor-P na svém Facebooku.

Vstupenky na dnešní fotbalové utkání naleznete ZDE.

Foto ilustrační Hynek Sladký

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT