Policisté pátrají po ženě z Plzně, už dva dny se neozvala svým blízkým!

12.03.2014 19:10

Hledají 58letou Annu Jungerovou, která byla naposledy viděna v pondělí večer v místě svého bydliště, v Jiráskově ulici v Plzni. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

Jungerová Anna

Policisté vyhlašují další pátrání po pohřešované osobě. Tentokrát hledají 58letou Annu Jungerovou, která byla naposledy viděna v pondělí večer v místě svého bydliště, tedy v Jiráskově ulici v Plzni. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. 

,,Anna JUNGEROVÁ nar. 1.4.1955, trv. bytem Plzeň, Jiráskova č.p. 356, č.o. 23. je střední postavy vysoké 160-165 cm, má modré oči, na hnědo obarvené, středné dlouhé, rovné vlasy, zdánlivého stáří 50 až 59 let. Jmenovaná byla naposledy viděna dne 10.3.2014 kolem 19.30 hodin v místě svého trvalého bydliště. Na sobě měla oblečeny modré džínové kalhoty, černý tříčtvrteční kabát na zip (softshellový), hnědé kožené kotníčkové boty a nesla černou koženou kabelku," popisuje pohřešovanou ženu policejní mluvčí Hana Štefflová.

Pokud můžete při pátrání pomoci, tedy podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, potom se vypravte na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo volejte na tísňovou linku 158.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Čištění klima