Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Užíváte si slunečné počasí! V následujících dnech nás mohou potrápit mrazíky

01.05.2023 17:52

Sluníčko v nadcházejících dnech vystřídá opět déšť, ráno se mohou objevit i přízemní mrazíky.

námraza1

V pondělí bude polojasno, postupně od jihozápadu přibývání oblačnosti a k večeru a večer na západě a jihozápadě kraje občasný slabý déšť. Nejvyšší teploty 17 až 20 °C, na horách 12 až 15 °C. Mírný východní až jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s se večer změní na západní.

Přes střední Evropu bude k východu přecházet brázda nízkého tlaku vzduchu, za ní se od severozápadu rozšíří výběžek vysokého tlaku vzduchu.

Úterý

Zpočátku velká oblačnost, oblačno až zataženo a odpoledne od severozápadu s přeháňkami. Ojediněle i bouřky. Během večera od západu ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 12 až 15 °C, na horách 8 až 11 °C. Slabý, postupně mírný severozápadní až severní vítr 2 až 5 m/s.

Středa

Polojasno až oblačno. Nejnižší noční teploty 5 až 2 °C, na západě až 0 °C a místy přízemní mrazíky, nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C. Slabý vítr severních směrů 1 až 4 m/s.

Čtvrtek

Skoro jasno nebo polojasno, postupně oblačno. Nejnižší noční teploty +4 až 0 °C, místy přízemní mrazíky, nejvyšší denní teploty 13 až 17 °C. Slabý proměnlivý nebo východní vítr 1 až 4 m/s.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT