25.11.2025 12:39
Senior Expres v Plzni má nového provozovatele. Registrace běží
Aby mohli senioři a lidé se zdravotním postižením službu používat, musí se nejprve zaregistrovat. Jak na to? Čtěte v článku.
25.11.2025 12:39
Aby mohli senioři a lidé se zdravotním postižením službu používat, musí se nejprve zaregistrovat. Jak na to? Čtěte v článku.
25.11.2025 11:19
25.11.2025 9:39
Dopravní nehoda, ke které došlo v pondělí 13. listopadu po druhé hodině odpolední nedaleko obce Chodský Újezd na Tachovsku, právě zaměstnává všechny složky IZS.
„Mezi Planou a Nahým Újezdcem havarovala dvě osobní auta. Provedli jsme protipožární opatření, posyp uniklých provozních kapalin a řídíme dopravu,“ okomentoval nehodu Petr Poncar, mluvčí hasičů.
Jedna zraněná osoba skončila v péči Zdravotnické záchranné služby.
Na místě aktuálně projedete kyvadlově.
Další dopravní nehoda se aktuálně odstraňuje v Plzni. Psali jsme více ZDE.
AKTUALIZACE:
„Zhruba padesátiletou ženu záchranáři transportovali s lehkým zraněním do Stodské nemocnice," uvedla mluvčí záchranářů Andrea Divišová.
„Řidič (ročník 1988) automobilu tovární značky Mercedes při předjíždění vozidel se střetl s protijedoucím autem tovární značky Volvo (řidič ročník 1978). Spolu s řidičem vozidla Volvo cestovala spolujezdkyně (ročník 1983), která při střetu utrpěla zranění a byla transportována do zdravotnického zařízení k dalšímu ošetření," doplnila informace mluvčí policie Barbora Šmaterová s tím, že dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní. Škoda byla předběžně vyčíslena na částku 700 tisíc korun.
Foto HZSPK