QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Neznámý řidič v Klatovech ohrozil chodkyni, srazil psa a od nehody ujel

14.11.2022 17:22

Policie pátrá po řidiči, který v Klatovech projel křižovatku na červenou, ohrozil při tom chodkyni a usmrtil psa. 

Policie_Pixabay

“V sobotu 5. listopadu okolo 16:50 dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem jel po Klatovech ve směru od centra města po ulici Plzeňská. Na křižovatce s ulicí Pod Koníčky nerespektoval světelný signál s červeným světlem a vjel do křižovatky, přičemž ohrozil chodkyni, která přecházela ulici Plzeňská přes přechod pro chodce,” uvedla Dana Ladmanová, mluvčí policie.

Neznámý řidič přejel psa a z místa nehody ujel. “Chodkyně před projíždějícím vozidlem uskočila zpět, ale psa kterého vedla na vodítku, již nestačila strhnout a došlo ke střetu vozidla se psem, který uhynul. Po střetu řidič nezastavil a dále pokračoval v jízdě směrem na Plzeň,” doplnila mluvčí policie s tím, že podle chodkyně se jednalo o osobní vozidlo stříbrné barvy v provedení combi. 

Policisté pátrají po řidiči, který způsobil výše uvedenou dopravní nehodu, jeho vozidle i žádají případné svědky události o poskytnutí informací.

Informace k uvedené dopravní nehodě sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250  i prostřednictvím e-mailu:  kt.di.evidence@pcr.cz

foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Superb new