QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

PÁTRÁNÍ UKONČENO! Žena odešla v županu z nemocnice na Lochotíně

13.04.2023 19:00     14.04.2023 11:19

Policisté vyhlásili ve čtvrtek 13. dubna pátrání po pohřešované ženě, která v odpoledních hodinách odešla v županu a pantoflích z nemocnice v Plzni. V pátek bylo pátrání ukončeno.

IMG_1872

"Pátrání po pohřešované ženě, která včerejšího dne odešla z nemocnice v Plzni bylo odvoláno. Žena byla nalezena v pořádku. Děkujeme veřejnosti za pomoc při pátrání," uvedla Policie ČR.

PŮVODNÍ ČLÁNEK bez údajů o pohřešované:

Policisté pátrají po ženě, která odešla z nemocnice a bez medikace může být v ohrožení života. "Pohřešovaná dnešního dne 13. dubna 2023 v 16:20 hodin odešla z Fakultní nemocnice na Lochotíně, kde byla hospitalizována. Při absenci medikace může být žena v ohrožena na života," uvedla mluvčí policistů Eva Červenková.

Žena je vysoká 161 cm, hubené postavy, má světle hnědé lehce zvlněné vlasy po ramena svázané do culíku. V době odchodu měla na sobě růžový župan, na nohou přezůvky a v ruce by mohla mít ještě zavedenou kanylu.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

 

Foto: ilustrační

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Superb new