18.08.2025 18:25
18.08.2025 13:00
Řidiči, pozor! Těšínská ulice v Plzni se uzavřela kvůli stavbě kruhového objezdu
18.08.2025 10:05
Tři zásahy během krátké doby. TOXI tým v Plzni zabavil stovky dávek drog
Luboš Pospíšil a 5P u Zacha
Ve středu 3. srpna vystoupí u Zacha od 21.00 hodin první tenor českého rocku Luboš Pospíšil se svojí kapelou 5P. Těšit se můžete na písně z nového alba "Chutnáš po cizím ovoci" i na starší hity.

K Zachovi přijede ve středu 3. srpna první tenor českého rocku Luboš Pospíšil se svojí kapelou 5P. Koncert začíná od 21.00 hodin a těšit se můžete na hity z albové novinky "Chutnáš po cizím ovoci", která muzikantům vyšla letos na jaře, ale i na starší hudební kousky.
Luboš Pospíšil je někdejším členem legendárního C+K Vocalu. Pospíšil je jedním z těch hudebníků, kteří nestárnou, ale zrají jako víno. Kolem šedesátky dal dohromady novou kapelu i repertoár, který logicky navázal na ten předchozí.
Vedle stabilního kytaristy Bohumila Zatloukala tvoří jeho více než doprovodnou partu o věkovou generaci mladší spoluhráči Pája Táboříková (bicí), Martin Štec (baskytara) a Ondřej Fencl (klávesy).