05.06.2025 14:00
05.06.2025 9:35
Kam o víkendu na akce v Plzeňském kraji?
04.06.2025 12:14
Krutost bez svědomí. V Holýšově někdo vyhodil koťata do kontejneru
V Horšovském Týně se představí ochotnická divadla
Květen patří v Horšovském Týně tradičně divadlu. V pátek 4. května tu začíná přehlídka regionálních ochotnických divadel Divadelní máj. Na jaká představení se můžetet těšit?
Tradiční přehlídka regionálních ochotnických divadel Divadelní máj se po celý květen koná v Horšovském Týně. Odstartuje ji v pátek 4. května představení "Příbuzné si člověk (ne)vybírá" v podání Divadelního souboru při MKIS Poběžovice.
Květen patří v Horšovském Týně tradičně divadlu. V pátek 4. května tu začíná přehlídka regionálních ochotnických divadel Divadelní máj. Na jaká představení se můžetet těšit?
Přehlídku Divadelní máj pořád Městské kulturní zařízení Horšovský Týn v kinosále a letos se můžete těšit na čtyři představení! Vpátek 4. května hrají ochotníci z Divadelního souboru při MKIS Poběžovice hru "Příbuzné si člověk (ne)vybírá". V pátek 11. května přijde na řadu Divadelní společnost M+M Hranice u Aše, která do Horšovského Týna přiveze hru "Půldruhé hodiny zpoždění". V pátek 18. května je na řadě DĚS Karel s hrou "O muži, jehož žena prodávala květiny naproti pekařství Václava Marhoula". Poslední představení se bude hrát v neděli 27. května, a bude to "Pohádka o pravdomluvné buchtě" v podání Divadelního souboru Štace Kaznějov o. s.
Večerní představení začínají vždy ve 20 hodin a vstupné je 40 korun, odpolední představení začíná v 15 hodin a vstupné je 20 korun.