Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Lyžujte s QAPem zadarmo! Vylosovali jsme poslední výherce skipasu na Špičák

29.12.2023 13:29     31.01.2024 12:45

S námi můžete lyžovat v největším lyžařském areálu Špičák na Šumavě zadarmo! Stačilo odpovědět na jednoduchou otázku v sekci Soutěže. Ve středu 31. ledna jsme vylosovali poslední výherce!

Zahájení sezóny na Špičáku (11)

Lyžařský areál Špičák je největší lyžařský areál na české straně Šumavy. Celý leden jste s námi soutěžili o celodenní skipas, se kterým si na Špičáku můžete užít parádní lyžovačku.

Ve středu 3. ledna jsme vylosovali první výherce. Dalších pět šťastlivců vyhrálo celodenní skipas ve středu 10. ledna. I ve středu 17. ledna bylo vylosováno pět jmen. Losovalo se i následující středu 24. ledna a jinak tomu nebylo ani ve středu 31. ledna.

Zájem o soutěž je obrovský, z tisíců správných odpovědí jsme vylosovali posledních pět výherců. Gratulujeme!

Výherci z 3.1.2024

Marek Hruška – Plzeň

Radka Šnajdrová – Tymákov

Edita Karlovská – Ledce

Vladimír Vojta - Plzeň

Marie Gillichová - Nová Ves

Výherci z 10.1.2024

Václav Ruml - Rokycany

Bohdana Štefflová - Přeštice

Petr Bárta - Plzeň

Lenka Šmolíková - Nýřany

Jan Tetour - Plzeň

Výherci z 17.1.2024

Marie Vondrová – Rokycany

Petr Nováček – Plzeň

Zuzana Fiedlerová – Horní Bříza

Vladimíra Janovcová – Plzeň

Jiří Jarošík - Plzeň

Výherci z 24.1.2024

Jan Volráb – Dolany

Ivana Šmůlová – Plzeň

Miroslava Šimková – Štěnovice

Jiří Hartl – Vejprnice

Zdeněk Jícha - Plzeň

Výherci z 31.1.2024

Jana Formánková - Plzeň

Marcela Danešová - Ledce

Lucie Koutníková - Plzeň

Ivana Vanžurová - Pernarec

Miloslav Šmolc - Klatovy

 

Výherci budou informováni emailem.

O areálu Špičák

Sjezdovky pro každého a nejprudší česká sjezdovka
Sportovní sjezdovky (300metrové převýšení) v kombinaci s lehčími tratěmi pro rodiny s dětmi s celkovou délkou 8,5 km. Pět hlavních s propojenými úseky či objížďkami přímo na Špičáku a nedaleko (100 m) i lehké/modré sjezdovky pod hotelem Sirotek. Špičák oslovuje širokou skupinu lyžařů a snowboardistů všech úrovní sjezdového lyžování od začátečníků, mírně pokročilých, až po zdatné lyžaře včetně závodních. Známou raritou Ski&Bike Špičák je nejprudší česká sjezdovka – Šance, se sklonem až 100 % (45°).

Na sjezdovce Lubák vzniká v případě dobrých sněhových podmínek Funpark. Určen je i pro méně zdatné jezdce a děti. Na sjezdovce Spodní Šance stojí trať měřeného slalomu, má i fotobuňku na měření rychlosti jízdy a u lesa funline (pozn.: trať na způsob skikrosu s terénními vlnami, opět pokud dovolí sněhové podmínky) se sněžným tunelem.

Na sjezdovce Spodní Šance se koná i večerní lyžování vždy ve středu, pátek a sobotu od 18:30. Pro běžkaře za dobrých sněhových podmínek pravidelně upravovaný tříkilometrový okruh přímo v areálu a v okolí desítky kilometrů dalších upravovaných stop, trasy do blízkého Německa.

V nové budově lidé během zimy najdou návštěvníci novou restauraci, dále půjčovnu lyží a veškerého lyžařského vybavení včetně běžek, sáněk nebo sněžnic. Půjčovna lyží každou sezonu vybavena novým lyžemi značky Rossignol. Možnost testování nejvyšších modelů lyží z jednotlivých pánských i dámských řad včetně závodních. Celková kapacita půjčovny: přes 200 sjezdových kompletů (z toho 65 nových párů lyží, 50 snowboardových, 30 běžeckých, biski pro vozíčkáře). Samozřejmostí půjčení helmy a chrániče páteře. Stejně jako si tu lze vypůjčit sněžnice, sáně. Kompletní servis lyží a snowboardů.

Úschovna lyžařského vybavení i jiných osobních věcí s vyhříváním pro boty, elektrickými zásuvkami či USB připojením.

Čtyřsedačková lanovka na vrchol Špičáku, dalších 6 vleků a pohyblivý koberec pro děti. Nejvyšší kapacita zasněžovací techniky v oblasti - 35 sněžných děl. Špičák disponuje nejmodernějšími rolbami s navijáky na úpravu sjezdovek. Pro přípravu zábavných tratí jako je funline či funpark areál využívá speciální rolbu Park Bully.

Hlavní parkoviště zdarma hned u sjezdovek, další v blízkém okolí. Vlaková zastávka na trase Praha – Plzeň – Špičák pouhých 300 metrů od nástupu na lanovku (slevy na skipasy po předložení vlakové jízdenky). Přejezd do areálu se společným skipasem (Nad Nádražím - Belveder) mimo skibus možný také vlakem.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT