Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

22.05.2024 20:15

Osobní auto se střetlo s cyklistou v centru Klatov

Záchranná služba transportovala cyklistu do nemocnice se středně těžkým zraněním

Na rozhledně Krkavec proběhne příměstský tábor! Děti čeká zábava i poznávání přírody

13.05.2024 9:22

Příměstské tábory jsou pro rodiny s dětmi čím dál tím atraktivnější. Děti si přes den užijí mnoho zábavy i dobrodružství a noc stráví doma se svou rodinou. Jeden takový tábor proběhne v létě i v krásném prostředí rozhledny Krkavec v Plzni. Neváhejte, místa rychle mizí!

Krkavec_foto zdroj Krkavec (3)

Příměstský tábor na rozhledně Krkavec je určený pro děti od 6 do 15 let. Uskuteční se v termínu od 8. do 12. července 2024. Na táborníky čekají aktivity plné zábavy, učení i sportu. 

Děti si kromě nevšedních zážitků z tábora na Krkavci odnesou i vědomosti a znalosti o fungování přírody.  Hlavní náplní tábora bude totiž kromě zábavy a dobrodružství i budování vztahu k životnímu prostředí a poznávání blízkého okolí Plzně. 

Malí táborníci se mohou těšit i na exkurzi do farmaparku, na výtvarnou tvorbu, nejrůznější sportovní aktivity a v případě zájmu i na přespání přímo na rozhledně Krkavec.

V rámci příměstského tábora je zajištěný pitný režim, oběd (polévka a hlavní jídlo) a odpolední svačina. Na Krkavci si poradí i se stravovacím omezením.

Sraz bude každý den v 7:45 až 8:15 na Košutce na konečné tramvaje č. 4., odtud táborníci vyrazí pěšky na rozhlednu Krkavec. Zpátky na konečné tramvaje č. 4 budou v 16 hodin.

Počet míst je omezen. Neváhejte a přihlaste své ratolesti na příměstský tábor, který bude probíhat v krásném prostředí rozhledny Krkavec.

Registrovat dítě můžete prostřednictvím formuláře ZDE.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT