21.06.2026 18:53
21.06.2026 18:20
Bouřky zasáhly i Plzeňský kraj
Pásmo výrazných bouřek postupuje z Písecka a Táborska k jihovýchodu až jihu. Další postupuje ve stejném směru přes Šumavu.
21.06.2026 17:02 21.06.2026 18:15
Složky IZS zasahují u hromadné nehody parašutistů v Rokycanech
Rock for JK Manětín: Nálož rocku, punku a vrchol večera SPS - FOTKY
Manětín se v sobotu 20. června rozezněl pořádnou dávkou rockové a punkové muziky. Byla to pořádná nálož muziky a my pro vás zase máme nálož fotek, na místě byl i náš fotograf Martin Hanáček.
Festival Rock for JK Manětín přilákal fanoušky různých žánrů a nabídl celý den plný koncertů a té pravé festivalové atmosféry. Open air akce se konala v areálu u kulturního domu v Manětíně. Program začal odpoledne, brány se otevřely už v poledne.
Na pódiu se postupně vystřídaly kapely, které potěšily příznivce punku, rocku i tvrdších stylů.
Vystoupily kapely Artur, Status Preasents , Alkehol, E!E, Totální Nasazení, Vision Days nebo Protheus. Finále večera patřilo punkové legendě SPS. Manětínská akce opět ukázala, že i menší festivaly mají své kouzlo – pohodová atmosféra, přátelské prostředí a pořádná nálož muziky.
Foto: Martin Hanáček






























































































