QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

09.12.2023 12:23

Nehoda na severním Plzeňsku

Na silnici 204 u obce Kaznějov se střetlo auto se srnou, na místo jede PČR

V Rokycanech se bude slavit! Vystoupí UDG i Michal Hrůza

13.09.2023 19:37

Město Rokycany chystá velkou slávu. Městské slavnosti návštěvníkům nabídnou hudbu, program pro děti i možnost vystoupat na věž kostela Panny Marie Sněžné

Image

Město Rokycany připravilo na pátek 15. a sobotu 16. září městské slavnosti Setkání pod rokycanskou věží. Program je připraven na třech scénách a nabídne koncerty, hudební vystoupení i akce pro děti.

Městské slavnosti budou zahájeny v pátek 15. září v 13:45 na Masarykově náměstí. Vystoupí ZUŠ Rokycany, skupiny Armonia, Chai, od 17 hodin skupina UDG, Paradox, The BackWards. Na 22. hodinu je naplánován ohňostroj, závěr dne bude patřit kapele Kabát Revival West.

Sobotní program oslav bude zahájen v 9:45 fanfárami z věže. Dopoledne bude patřit vystoupení souboru Rokytka a kapele Bourbon Grass Country. Odpoledne vystoupí Strašická pohodovka. Ve 14:50 bude na hlavní scéně předáno ocenění města – město ocení významnou osobnost a předá diplomy města za oblast sportu a kultury, společenského života.

Následovat budou vystoupení skupin Jary Tauber, Jiří Schelinger, Lucie revival a od 21:30 Michal Hrůza a kapela Hrůzy.

Venkovní scéna U Pardála nabídne program v pátek i v sobotu. V pátek od 17 hodin vystoupí kapely Definitivní Ententýk, Krize, Budulínek, V. T. Marvin a Violonce by Nature. Sobota nabídne od 17 hodin kapely Booreek, Chuan Pedro Rodriges, Sex Deviants, Frankie and the Deadbeats a program zakončí skupina Lister.

V Klubu komorní kultury v Městské knihovně Rokycany je připraven program také pro děti.

Věž kostela bude otevřena v sobotu 16. září od 10 do 17 hodin. Vstup je zdarma.

Dopravní omezení

Od čtvrtka 14. září do soboty 16. září bude uzavřeno Masarykovo náměstí, nebude možné parkovat na obou parkovištích na hlavním náměstí. Provoz bude omezen také ve Smetanově ulici, a to od Masných krámů ke kostelu Panny Marie Sněžné v době konání ohňostroje, a to z důvodu dopadu popelu z ohňostroje.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT