03.07.2025 16:39
03.07.2025 14:48
Honba za kontrolami začala! Do Ejpovic se sjeli bikeři z celé Evropy - FOTKY
Fotograf QAPu Hynek Sladký byl u toho! Podívejte se do naší fotogalerie.
03.07.2025 13:10
Do části Plzeňského kraje míří silné bouřky, meteorologové vydali výstrahu
Filmový klub Plzeň mimořádně mění program, uvede film Svědkové Putinovi
Filmový klub Plzeň kvůli událostem na Ukrajině mimořádně mění program. Ve spolupráci s Kinem Beseda se připojí k benefiční projekci filmu Svědkové Putinovi.

"Chceme tím vyjádřit podporu a solidaritu Ukrajině společně s týmem společnosti Aerofilms. Po projekci bude živě přenášena debata s odborníky na aktuální dění kolem válečného konfliktu na Ukrajině," uvádí vedení Filmového klubu Plzeň.
Film Svědkové Putinovi se bude promítat v úterý 8. března 2022 od 20 hodin.
Dokument renomovaného režiséra Vitalije Manského, který se dostal až do nitra kremelské politiky, mapuje cestu k moci jednoho z největších světových diktátorů novodobých dějin.
Veškerý zisk z prodaných vstupenek věnuje klub na sbírku SOS Ukrajina společnosti Člověk v tísni. Film Okupace režiséra Michala Nohejla, který byl na programu bude hrát Filmový klub Plzeň jen v 17 hodin.
ilustrační foto QAP.cz