Házená: Talent zvládl úvodní semifinálové utkání - FOTKY

2022.04.24-10.43.12-233w klikněte pro další foto
24.04.2022 16:14

Talent tým Plzeňského kraje na úvod semifinálové série extraligy porazil Zubří 26:20. Zápas se hrál v Městské hale v Plzni na Slovanech v neděli 24. dubna.

Talent vede sérii 1:0 na zápasy, druhý zápas je na programu ve středu od 18 hodin na Valašsku. Série se hraje na tři vítězství.

Talent nezačal utkání nejlépe, z 0:2 ale rychle otočil na 4:2 a zápas měl ve svých rukou. Sice přišlo zaváhání a Zubří se dostalo na dostřel jedné branky, do kabin šla Plzeň ale se čtyřgólovým náskokem. Druhý poločas už se nesl v režii domácích.

Talent tým Plzeňského kraje - HC Robe Zubří 26:20

Poločas: 14:10. Vyloučení: 6:4. Sedmimetrové hody: 3/2:5/3. Diváků: 850. Stav série: 1:0.

Sestava a branky Talentu: Herajt, Šmíd - Linhart 7, Škvařil 5, Douda 4/3, Režnický 3, Šafránek 3, Šindelář 2, Nejdl 1, Chmelík 1, Vinkelhöfer, Sedlák Stehlík, Kaplan, Říha.