Viktorka si připisuje další prohru. Po Spartě podlehla i Teplicím

15.03.2019 19:55     15.03.2019 20:37

Viktorka chtěla v Teplicích odčinit debakl na Letné. Zápas se jí ale nepovedl. Ze severních Čech veze porážku 2:1.

IMG_9040vrba

Viktorce se nepovedl vstup do utkání. První branku na Stínadlech inkasovala už v páté minutě, skóre otevřel Hora po přihrávce Moulise. V 31. minutě opět úřadoval Moulis, který zvýšil na 2:0. Plzeň si vypracovala několik šancí, ale brankáře Grigara nepřekonala.

Ve druhé půli střílel kontaktní branku v 62. minutě Hrošovský a dal tak Viktorce naději na vyrovnání. Toho se ale fanoušci nedočkali. Plzeň měla celou řadu velmi slibných šancí, ale ani jednu z mnoha střel neproměnila.

Viktorka nastoupila v Teplicích v pozměněné sestavě. V zadní řadě zálohy naskočil místo Procházky Hořava, na křídle se poprvé na jaře objevil od začátku zápasu Petržela.

Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Hyčka – Soungole (65. Hošek), Trubač (65. Žitný) – Hora (C), Moulis (83. Čmovš) – Kuchta, Jindráček.

Plzeň: Hruška – Havel, Hubník, Pernica, Limberský – Hořava, Hrošovský – Pačinda (58. Beauguel), Čermák, Petržela (82. Kayamba) – Chorý (58. Bakoš).