Fotbal

Rozhodnuto! Viktorka narazí ve vyřazovací fázi Evropské ligy na Dinamo Záhřeb

Sport

Viktorka už má jasno o soupeři pro první kolo vyřazovací části Evropské ligy. Čelit musí Dinamu Záhřeb. "Určitě to nebude jednoduchý soupeř," uznává po losu trenér Pavel Vrba.

17. 12. 2018 13:15 | Aktualizováno 17. 12. 2018 14:56
MK
Pokračovat ve čtení

Viktorka zvládla poslední letošní zápas, doma porazila Karvinou! FOTKY

Sport

Viktorka si připsala v posledním letošním zápase vítězství, doma porazila Karvinou. Viktoriáni dali dva góly už v prvním poločase.

16. 12. 2018 16:58 | Aktualizováno 16. 12. 2018 19:48
MH

Velká sázka o zlatý mok pro fanoušky! Trenér Pavel Vrba vyhrál 11 700 piv

Zprávy

Trenér fotbalistů Viktorky vyhrál pivo pro fanoušky. K předání dojde po nedělním utkání s Karvinou. Pavel Vrba se navíc chystá za pípu do některé z plzeňských hospod.

14. 12. 2018 18:25
VK

Senzační výhra nad AS Řím! Viktorka slaví postup do jarní fáze Evropské ligy - FOTKY

Zprávy

Viktoriáni porazili v posledním zápase skupinové části Ligy mistrů na svém hřišti AS Řím 2:1. Autorem vítězné branky je Tomáš Chorý.

12. 12. 2018 20:47 | Aktualizováno 12. 12. 2018 21:17
VK

Rekonstrukce fotbalových hřišť SK Plzeň 1894 je hotová - FOTKY

Zprávy

Hotovo! Rozsáhlá rerkonstrukce fotbalového areálu SK Plzeň 1894 na Slovanech v Plzni má za sebou úspěšný finiš. Velké stavební úpravy vyšly na víc jak 27 milionů.

11. 12. 2018 9:56
MK

Viktorka rozhodla o vítězství ve Zlíně během prvních osmi minut

Zprávy

Ve třetí minutě ligového duelu otevřel skóre Tomáš Chorý, o pět minut později zvýšil na 2:0 Jan Kovařík.

7. 12. 2018 19:46 | Aktualizováno 7. 12. 2018 20:23
VK

Viktorka porazila Olomouc! Zápas se hrál pro nadaci

Sport

První adventní neděli hostila plzeňská Viktorka Sigmu Olomouc. Zápas, který se hrál na podporu Nadace pro transplantaci kostní dřeně, sledovalo na stadionu před 5 tisíc diváků.

2. 12. 2018 18:57 | Aktualizováno 2. 12. 2018 19:17
MH

Viktorka má po výhře v Moskvě stále šanci na pohárové jaro

Zprávy

Plzeň senzačně porazila v Lize mistrů CSKA Moskva 2:1. Obrat přišel po střídání v druhé půli, díky trefám Procházky a Hejdy.

27. 11. 2018 20:47 | Aktualizováno 27. 11. 2018 21:53
VK

Liga mistrů pokračuje! Viktoriáni nabrali směr Moskva - FOTKY

Sport

Fotbalisté FC Viktoria Plzeň v pondělí ráno odcestovali k dalšímu zápasu Ligy mistrů. Tentokrát jim soupeřem bude CSKA Moskva. Utkání se hraje v úterý večer.

26. 11. 2018 9:28
MK

Viktorka dosáhla v Liberci jen na remízu 1:1. Zápas ovlivnilo vyloučení Hejdy

Zprávy

Západočechům se podařilo vyrovnat i v deseti zásluhou gólu Jana Kovaříka v závěru utkání. S Libercem tak neprohráli 12 zápasů v řadě.

23. 11. 2018 19:53 | Aktualizováno 23. 11. 2018 20:59
VK

Vstupenky na utkání Viktorky s AS Řím jsou tady! Bude jich kolem tisícovky

Sport

Vstupenky na utkání Viktorky s AS Řím v rámci Ligy mistrů jdou do prodeje. Už ve středu budou k mání na pokladnách u Doosan Areny. Nejlevnější vyjdou na 1250 korun.

14. 11. 2018 9:53
MK

Viktorka remizovala s Příbramí v patnáctém kole Fortuna ligy - FOTO

Zprávy Plzeň

Plzeňští fotbalisté se po zápasu Ligy mistrů představili na nejvyšší domácí soutěži. V neděli na svém hřišti přivítali Příbram. Utkání 15. kola Fortuna ligy skončilo remízou.

11. 11. 2018 20:25
VJ

Nová posila Viktorky! Ze Zlína přichází francouzský útočník Beauguel

Zprávy

Spekulace o příchodu rodáka ze Štrasburku dnes klub oficiálně potvrdil. Beaugel se k týmu připojí v zimě.

9. 11. 2018 18:07
VK

Havel má zlomený nos, Sergio Ramos mu poslal omluvu

Sport

Milan Havel má po středečním zápase Ligy mistrů zlomený nos a prodělal lehký otřes mozku. "Omluvu jsem přijal, to je prostě fotbal," řekl obránce Viktorky.

8. 11. 2018 19:45
MH

Real Madrid v Plzni potvrdil svoje kvality! Viktorku přehrál 5:0 - FOTKY

Sport

Viktoriáni v rámci Ligy mistrů hostili legendární Real Madrid. Na zázrak ale nedošlo a domácí se tak museli před španělským celkem hluboce sklonit.

8. 11. 2018 6:11
MK

Doosan Arena se chystá na zápas roku! Tým Realu Madrid míří do Plzně

Sport

Stadion ve Štruncových sadech se už ve velkém chystá na zápas století. Real Madrid dorazí do Plzně během úterý. Přípravy tak vrcholí! Co potřebuje španělský gigant v kabině hráčů?

6. 11. 2018 9:57
MK

Viktorka přehrála Baník o jediný gól! Strůjcem vítězství byl Kopic

Sport

Fotbalisét FC Viktoria Plzeň alespoň částečně vrátili Ostravě porážku z osmifinále domácího poháru. Ve 14. kole ligy porazili Baník nejtěsnějším možným výsledkem.

3. 11. 2018 17:11 | Aktualizováno 3. 11. 2018 17:32
MK

Duel Viktorky s Baníkem bude k vidění v depu! Chystá se projekce

Sport

Sobotní ligové utkání Viktorky s ostravským Baníkem bude k vidění v rámci velkoplošné projekce. Tentokrát se ve fotbalový kotel promění DEPO2015. Čtěte podrobnosti!

2. 11. 2018 11:51
MK

Krmenčíka čeká operace, sezóna pro něj nejspíš skončila

Sport

Viktorka se bude muset v aktuální sezóně podle všeho obejít bez jedné z největších opor. Michaela Krmenčíka čeká operace kolena a sezóně je tak pro něj nejspíš skončená.

1. 11. 2018 10:51
MK

Viktorka v domácím poháru končí! Nestačila na ostravský Baník

Sport

Fotbalisté FC Viktoria Plzeň se loučí s domácím pohárem v osmifinále. Nad jejich síly byl ostravský Baník. Utkání ale nakonec dospělo až do dvojité porce prodloužení.

31. 10. 2018 20:02 | Aktualizováno 31. 10. 2018 20:16