Fotbal

Viktorka porazila doma Bohemians. Hosté neproměnili penaltu

Sport

V jubilejním 20. kole FORTUNA:LIGY se svěřenci trenéra Adriana Guľy utkali na domácí půdě s Bohemians 1905. Nad Klokany vyhráli 3:1 po gólech Joela Kayamby, Pavla Buchy a Jeana-Davida Beauguela.

21. 2. 2021 15:57
MH
Pokračovat ve čtení

Viktorka vedla od 4. minuty, nakonec ale v Boleslavi remizovala

Sport

Díky brzké trefě Šulce viktoriáni vedli od 4. minuty, Mladá Boleslav v dalším průběhu otočila stav zápasu. Na konečných 2:2 v závěru vyrovnal Lukáš Matějka.

14. 2. 2021 16:20
MH

Viktorka postupuje do dalšího kola MOL Cupu, soupeře rozstřílela 7:0

Zprávy

Fotbalisté třetiligového FK Přepeře mají za sebou největší zápas ve své historii, v 16:00 hodin se na stadionu Viktorie Plzeň postavili proti pětinásobným českým mistrům.

10. 2. 2021 19:05
RJ

Oslabená Viktorka doma prohrála s Libercem

Sport

Duel Viktorky s Libercem body Plzni nepřinesl. Na domácím hřišti Viktorka jednou inkasovala a prohrála 0:2. Plzeň hrála celý druhý poločas v deseti.

6. 2. 2021 19:59
MH

Tři cenné body získala Viktorka v Ostravě, Jan Kovařík si veze zranění

Zprávy

Na viktoriány čekal v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY souboj s Baníkem. Daleká cesta do Ostravy se ale vyplatila. O výhru 2:0 se zasloužil Zdeněk Ondrášek, vlastní gól si dal Patrizio Stronati.

31. 1. 2021 18:46
RJ

Konečně vítězství! Viktorka porazila Pardubice

Sport

V neděli 24. ledna nastoupila plzeňská Viktorka na domácí půdě proti Pardubicím. Dlouho se hrál bezbrankový zápas, nakonec ale Viktorka porazila Pardubice 2:0.

24. 1. 2021 17:53
MH

Viktorka se ani po pauze nevzpamatovala, s Příbramí hrála bez branek

Sport

Zdá se, že ani po pauze není Viktorka ve formě. V neděli 17. ledna s Příbramí hrála bezbrankové utkání. Aleš Čermák dokonce ani neproměnil penaltu.

17. 1. 2021 17:58
MH

ROZHOVOR: Deváté místo je neakceptovatelné, říká před jarní částí Guľa!

Sport

Jarní část fotbalové ligy začne v neděli, kdy Viktorku čeká zápas s Příbramí. Jak špatné podzimní výsledky hodnotí trenér Adrian Guľa a co prozradil před začátkem jarní části? Čtěte rozhovor.

13. 1. 2021 19:54
MH

Změny v kádru plzeňské Viktorky, odchází tři hráči

Sport

Týden před zahájením jarní části sezony hlásí Viktoria Plzeň tři změny. Na hostování odchází z Plzně hned tři hráči. Podle generálního manažera Adolfa Šádka se klub rozhodl zúžit velmi široký kádr.

8. 1. 2021 16:10
MH

Co nového u Viktoriánů? Podcasty, zimní příprava a výročí

Zprávy

Na závěr roku 2020 překvapila "Viktorka" prvním dílem nového podcastu a při přípitku připomnělo vedení FC letošní významné výročí. Hráči už se také chystají na jarní ligovou část.

2. 1. 2021 13:00
KEE

Šlágr kola se Viktoriánům nepovedl, body si odváží Slavia

Zprávy

V posledním zápase roku 2020 plzeňští fotbalisté podlehli lídrovi tabulky 0:1. Na stadionu ve Štruncových sadech jediným gólem zápasu rozhodl Nicolae Stanciu.

23. 12. 2020 19:10
KEE

Z Moravy odjíždí Západočeši s prohrou 0:4

Zprávy

V neděli 20. prosince proti sobě na Moravě nastoupili fotbalisté z klubu Slovácko se Západočechy. Sestava byla stejná jako při duelu s Teplicemi.

21. 12. 2020 8:08
RJ

V utkání, které bylo věnované osvětě, Západočeši rozdrtili Teplice 7:0

Zprávy

Západočeši ve 12. kole FORTUNA:LIGY po čtyřech zápasech konečně zvítězili. V utkání věnovanému Nadaci pro transplantace kostní dřeně rozdrtili skláře vysoko 7:0.

15. 12. 2020 20:07 | Aktualizováno 16. 12. 2020 8:00
RJ

Utkání Viktorie s Teplicemi bude věnováno Nadaci pro transplantaci kostní dřeně

Zprávy

Každých 35 vteřin přibyde na světě jeden člověk se závažným zhoubným onemocněním krvetvorných buněk. Leukémie nemá pauzu ani během pandemie koronaviru!

14. 12. 2020 13:14
RJ

Viktorka vyhrávala 2:0, zápas ale skončil vítězstvím Jablonce

Zprávy

Už čtvrtý zápas v řadě, kdy plzeňští fotbalisté čekali na vítězství zápasu. Viktoriáni sice po prvním poločase vedli 2:0, druhou půlku zápasu ale ovládli Severočeši.

12. 12. 2020 20:41
RJ

Další tvrdá rána pro Viktorii. Plzeň doma prohrála s Karvinou

Zprávy

Fotbalistům Viktorie Plzeň se opravdu nedaří, opět prohráli a tentokrát na domácím hřišti. Duel 10. kola ve Štruncových sadech rozhodla 38. minuta a gól karvinského útočníka Michala Papadopulose.

5. 12. 2020 20:54
MIKR

Bod je málo, sráží nás produktivita, přiznává po zápase v Budějovicích kouč Guľa

Sport

Viktorka se v sobotu v Českých Budějovicích vůbec neprosadila. Má za sebou další duel, ve kterém vyšla střelecky naprázdno. Jak bezbrankový zápas zhodnotil plzeňský kouč?

29. 11. 2020 9:18
MH

Viktorka prohrála ve Zlíně 0:1, utkání rozhodl Tomáš Poznar

Fotbal

Plzeňští fotbalisté nečekaně prohráli ve Zlíně 0:1. Jedná se o první prohru po pěti zápasech, Viktorka v nejvyšší soutěži zůstává na čtvrtém místě tabulky a na Slavii ztrácí 6 bodů.

22. 11. 2020 20:18