Fotbal

Viktorka se loučí s domácí přípravou. Ve Španělsku sehraje další zápasy

Sport

Fotbalisté Viktorky se pomalu ale jistě loučí s přípravou v domácím prostředí. Po posledním přípravném zápase s Ústím nad Labem zamíří do Španělska. Tam je čekají hned čtyři zápasy...

17. 1. 2019 9:56
MK
Pokračovat ve čtení

Prodloužení smluv u indiánů, odchody z Viktorky. Řezníček míří do Belgie

Sport

Klub HC škoda Plzeň hlásí podepsání smluv s útočníky Eberlem a Kodýtkem, FC Viktoria zase odchody dvou svých hráčů. Z Plzně odchází Řezníček a Zeman.

14. 1. 2019 17:11
MH

Prodej vstupenek na utkání Viktorky se Záhřebem bude mít přísná pravidla

Sport

Utkání Viktorky s Dinamem Záhřeb bude vysoce rizikové. Pro prodej vstupenek tak platí speciální pravidla. Fanoušci budou muset prokázat trvalý pobyt.

14. 1. 2019 9:58
MK

Lokomotiva hostila fotbalový memoriál! Viktorka skončila druhá - FOTKY

Sport

Hala lokomotiva v Plzni na Slovanech se o víkendu stala dějištěm 15. ročníku Memoriálu Josefa Žaloudka. Mladí viktoriáni na něm obsadili druhé místo. Podívejte se na fotky!

13. 1. 2019 14:05
MK

Viktorka zahájila přípravu vítězně. Ústí nad Orlicí přestřílela 6:0

Zprávy

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v prvním zimním přátelském utkání třetiligové Ústí nad Orlicí. Do každého poločasu vyslal trenér Pavel Vrba jinou sestavu.

8. 1. 2019 17:42 | Aktualizováno 8. 1. 2019 18:14
VK

Pavel Horváth je zpět ve Viktorce. Ode dneška vede juniorku

Zprávy

Klubová legenda Pavel Horváth zahájil přípravu s juniory Viktorky jako hlavní trenér. Dosavadní kouč Pavel Fořt se přesouvá k dorostu.

4. 1. 2019 18:32
VK

Viktorku opouští obránce Hájek. Míří na hostování do Mladé Boleslavi

Sport

FC Viktoria Plzeň hlásí hned na začátku zimní přípravy změny v kádru. Na hostování do Mladé Boleslavi odchází Tomáš Hájek, naopak do přípravy v Plzni naskočí Piroch.

3. 1. 2019 9:58
MK

Viktoriáni jsou před startem přípravy! Čekají je i přípravné zápasy

Sport

Fotbalisté FC Viktoria Plzeň už ve čtvrtek zahájí zimní přípravu. Po úvodních testech je čekají hned tři přípravná utkání v domácím prostředí.

2. 1. 2019 12:13
MK

Fotbaloví internacionálové pobavili na Silvestra fanoušky. Padlo 14 branek

Zprávy

Fotbalový rok 2018 v Plzni uzavřel silvestrovský zápas internacionálů Viktorky. Duel červených a bílých skončil remízou 7:7.

31. 12. 2018 17:50
VK

Stará garda Viktorky zve na tradiční silvestrovské klání

Sport

Internacionálové FC Viktoria Plzeň odehrají tradiční silvestrovské utkání. Zvou tak všechny fanoušky, kamarády a příznivce, aby si i na závěr roku dopřáli sportovní podívanou.

29. 12. 2018 16:02
MK

Viktoriáni znají plán zimní přípravy i soupeře pro přípravná utkání

Sport

Fotbalisté FC Viktoria Plzeň se v novém roce sejdou poprvé 3. ledna a hned dojde na nejméně oblíbenou část, a sice funkční testy. Jasný už je i seznam soupeřů pro zápasy v Luční.

19. 12. 2018 15:41
MK

Rozhodnuto! Viktorka narazí ve vyřazovací fázi Evropské ligy na Dinamo Záhřeb

Sport

Viktorka už má jasno o soupeři pro první kolo vyřazovací části Evropské ligy. Čelit musí Dinamu Záhřeb. "Určitě to nebude jednoduchý soupeř," uznává po losu trenér Pavel Vrba.

17. 12. 2018 13:15 | Aktualizováno 17. 12. 2018 14:56
MK

Viktorka zvládla poslední letošní zápas, doma porazila Karvinou! FOTKY

Sport

Viktorka si připsala v posledním letošním zápase vítězství, doma porazila Karvinou. Viktoriáni dali dva góly už v prvním poločase.

16. 12. 2018 16:58 | Aktualizováno 16. 12. 2018 19:48
MH

Velká sázka o zlatý mok pro fanoušky! Trenér Pavel Vrba vyhrál 11 700 piv

Zprávy

Trenér fotbalistů Viktorky vyhrál pivo pro fanoušky. K předání dojde po nedělním utkání s Karvinou. Pavel Vrba se navíc chystá za pípu do některé z plzeňských hospod.

14. 12. 2018 18:25
VK

Senzační výhra nad AS Řím! Viktorka slaví postup do jarní fáze Evropské ligy - FOTKY

Zprávy

Viktoriáni porazili v posledním zápase skupinové části Ligy mistrů na svém hřišti AS Řím 2:1. Autorem vítězné branky je Tomáš Chorý.

12. 12. 2018 20:47 | Aktualizováno 12. 12. 2018 21:17
VK

Rekonstrukce fotbalových hřišť SK Plzeň 1894 je hotová - FOTKY

Zprávy

Hotovo! Rozsáhlá rerkonstrukce fotbalového areálu SK Plzeň 1894 na Slovanech v Plzni má za sebou úspěšný finiš. Velké stavební úpravy vyšly na víc jak 27 milionů.

11. 12. 2018 9:56
MK

Viktorka rozhodla o vítězství ve Zlíně během prvních osmi minut

Zprávy

Ve třetí minutě ligového duelu otevřel skóre Tomáš Chorý, o pět minut později zvýšil na 2:0 Jan Kovařík.

7. 12. 2018 19:46 | Aktualizováno 7. 12. 2018 20:23
VK

Viktorka porazila Olomouc! Zápas se hrál pro nadaci

Sport

První adventní neděli hostila plzeňská Viktorka Sigmu Olomouc. Zápas, který se hrál na podporu Nadace pro transplantaci kostní dřeně, sledovalo na stadionu před 5 tisíc diváků.

2. 12. 2018 18:57 | Aktualizováno 2. 12. 2018 19:17
MH

Viktorka má po výhře v Moskvě stále šanci na pohárové jaro

Zprávy

Plzeň senzačně porazila v Lize mistrů CSKA Moskva 2:1. Obrat přišel po střídání v druhé půli, díky trefám Procházky a Hejdy.

27. 11. 2018 20:47 | Aktualizováno 27. 11. 2018 21:53
VK

Liga mistrů pokračuje! Viktoriáni nabrali směr Moskva - FOTKY

Sport

Fotbalisté FC Viktoria Plzeň v pondělí ráno odcestovali k dalšímu zápasu Ligy mistrů. Tentokrát jim soupeřem bude CSKA Moskva. Utkání se hraje v úterý večer.

26. 11. 2018 9:28