14.07.2026 16:48
14.07.2026 13:37
Do ulic míří další elektrokola! Plzeňané je milují, kritizují ale bezohledné jezdce
14.07.2026 11:09
Nově opravený podchod za půl milionu v Plzni zničili sprejeři - FOTKY
Nové nátěry za statisíce korun už „zdobí“ čerstvé výtvory sprejerů. Podívejte se na FOTKY!
Obránce Svetozar Marković končí ve Viktorii
Viktoria Plzeň hlásí odchod v defenzivních řadách. Srbský stoper Svetozar Marković se po necelých dvou letech loučí s Doosan Arenou.
Obránce Svetozar Marković opouští Viktorii Plzeň a přestupuje do Slovanu Bratislava, s nímž ve středu 14. ledna podepsal smlouvu.
Srbský obránce přišel do Viktorie v létě 2024 jako náhrada za Robina Hranáče. V červenomodrém dresu odehrál celkem 50 zápasů na domácí i evropské scéně, v nichž se dokázal dvakrát prosadit i gólově. Nyní se s Doosan Arenou loučí a oblékne dres bratislavského Slovanu.
„Svetozar Marković odvedl za necelé dva roky pro náš klub kvalitní služby. Splnil to, proč tehdy do Viktorky přicházel. Nyní jsme se ale rozhodli jít jinou cestou, do obrany jsme přivedli nové hráče a dali mu tedy svolení k transferu. Přejeme mu, aby se mu v novém angažmá dařilo,“ uvedl sportovní ředitel klubu Martin Vozábal.
Foto zdroj FCVP