Viktorka si výhrou nad Opavou zajistila postup do evropských pohárů

29.05.2021 19:20

Viktorka potřebovala jeden jediný bod k postupu do evropských pohárů. Už v prvním poločase svěřenci Michala Bílka dokázali, že si přijeli pro vítězství.

OPAPLZ-2021-win-report

Do dvoubrankového vedení se červenomodří dostali už ve 34. minutě, k úspěšné trefě Aleše Čermáka se přidala i nahrávka Jean-Davida Beauguela, který sklepl míč pro Pavla Buchu a ten zakončil přesně na zadní tyč.

Opavě se podařilo snížit gólem Aleše Nešického, ale viktoriáni se nenechali zastrašit a před odchodem do kabin vzali náskok dvou tref zpět. Beauguel opět asistoval, přesně nacentroval na Milana Havla, jenž hlavou zakončil až za záda Digani.

Viktorka tak zakončila sezonu 2020/21 výhrou 3:1 v Opavě, celkově obsadila 5. místo tabulky a v příštím ročníku nastoupí do předkola Evropské konferenční ligy.